campari orange
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Campari Orange

Campari Orange to drink złożony z Campari, czyli pomarańczowego słodko-gorzkiego alkoholu oraz soku pomarańczowego. Jest on prosty w przygotowaniu, nie wymaga wielu składników ani specjalistycznych akcesoriów barmańskich.

Składniki:

  • 40 ml Campari
  • 120 ml soku pomarańczowego
  • plasterek pomarańczy do ozdoby
  • kilka kostek lodu


Przepis na drink Campari Orange

  1. Do wysokiej szklanki wrzucić kilka kostek lodu. Następnie wlać uprzednio odmierzoną ilość campari (40ml). Kolejno dodać delikatnie sok pomarańczowy (120ml). Powinny powstać wtedy warstwy tak jak na załączonych zdjęciach – na spodzie słodko-gorzkie campari, a na samej górze sok z pomarańczy. Całość ozdobić plasterkiem pomarańczy. Smacznego!

Szukacie więcej inspiracji na napoje alkoholowe na urodziny, imieniny, bądź inna imprezę z rodziną lub znajomymi? Chcecie zaskoczyć rodzinę i znajomych kolorowymi napojami? Koniecznie zajrzyjcie tutaj: shoty i drinki na imprezę. Spośród nich gorąco zachęcam oczywiście do wypróbowania klasyki gatunku wśród imprezowych drinków, czyli Mojito. To jeden z ulubionych drinków mojego Męża, który robimy również czasem w wersji bezalkoholowej – to fajna opcja dla kierowców i kobiet w ciąży.

campari orange drink
5 / 5 ( 1 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here