Drink Bacardi cocktail z rumem i grenadiną
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Bacardi rum cocktail

Kuchnia : Polska | Czas przygotowania : 3 minuty | Porcje : 1 drink

Drink Bacardi rum cocktail to orzeźwiający alkoholowy koktajl z nutką cytryny lub limonki :) Najlepiej serwować go latem, gdyż podaje się go mocno schłodzonego, aczkolwiek i w inne pory roku super się sprawdzi, np. na babskich spotkaniach :)Drink Bacardi rum cocktail ma piękny, soczysty, czerwonawy kolor, który wręcz uwielbiam :) W dodatku jest prosty w wykonaniu i wymaga niewielu składników, co jest jego dużą zaletą, bo nie trzeba mieć specjalnie jakiś wyszukanych alkoholi w braku :) Drink Bacardi przypomina bardzo Pink Daiquiri, aczkolwiek nie zawiera on syropu cukrowego. Jeśli tak jak my bardziej wolicie biały rum niż wódkę, to polecam wypróbować ten przepis przy najbliższej okazji :)

Więcej inspiracji na alkohole z rumem znajdziecie tutaj: rum – drinki, shoty itd.

Drink Bacardi rum cocktail – Składniki:

  • 50 ml białego rumu
  • 30 ml soku z limonki lub cytryny
  • 20 ml Grenadiny
  • 2-3 kostki lodu

Przepis na Drink Bacardi rum cocktail:

  1. Do shakera wrzucić 2-3 kostki lodu, 50 ml białego rumu, 30 ml soku z limonki (lub soku z cytryny – wedle uznania) oraz 20 ml Grenadiny. Całość dokładnie wymieszać.
  2. Przelać zawartość shakera wraz z kostkami lodu do szklanki lub kieliszka koktajlowego. Smacznego!

Jeśli nie macie shakera, to teoretycznie możecie się posłużyć zwykłym słoikiem ;) Zamknąć go i wstrząsnąć zawartość drinka, a następnie przelać go do kieliszka koktajlowego lub szklanki.

Więcej przepisów na drinki, shoty itd. znajdziecie w zakładce: napoje alkoholowe.

Drink Bacardi rum cocktail

Rate this post

1 thought on “Drink Bacardi rum cocktail”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here