Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink bezalkoholowy Tęczowy Ananas

Drink bezalkoholowy Tęczowy Ananas to moja kolejna propozycja na kolorowy napój dla tych, którzy nie mogą bądź nie chcą pić alkoholu. Świetnie się sprawdzi na zbliżającego się Sylwestra jako drink dla kobiet w ciąży, matek karmiących, czy też kierowców. Gorąco zachęcam do wypróbowania drinka Tęczowy Ananas, który jest szybki w przygotowaniu, a Wasi goście będą nim zachwyceni, zarówno wizualnie jak i smakowo.

Drink bezalkoholowy Tęczowy Ananas – Składniki:

  • 1/3 szklanki soku pomarańczowego
  • 1/3 szklanki soku ananasowego
  • 10 ml Grenadiny lub ewentualnie syropu malinowego
  • kilka kostek lodu (u mnie 3 średnie kostki lodu)

Przepis na drink Tęczowy Ananas:

  1. Do szklanki wrzucić kilka kostek lodu. U mnie były to 3 średniej wielkości kostki lodu, ale oczywiście wedle uznania możecie dać ich więcej.
  2. Kolejno należy wlać do szklanki sok pomarańczowy oraz ananasowy i dokładnie wymieszać za pomocą łyżki.
  3. Następnie delikatnie, po odwróconej łyżce, wlewać po ściance grenadinę lub syrop malinowy, który z racji tego, że ma większą gęstość niż wymienione wyżej soki, to osiądzie na dnie, tworząc kolorowy drink bezalkoholowy. Smacznego!

Więcej inspiracji na drinki i inne napoje alkoholowe na wszelkiego rodzaju imprezy znajdziecie tutaj: napoje alkoholowe na imprezę i nie tylko

4 / 5 ( 1 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here