Drink Cowboy Roy
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Cowboy Roy

Kuchnia : Amerykańska, Polska | Czas przygotowania : 3 minuty | Porcje : 1 drink

Drink Cowboy Roy – pyszny drink na imprezę! Nie od dzisiaj wiadomo, że drinki są super sposobem na urozmaicenie imprezy zwłaszcza dla osób, które nie przepadają za piciem tzw. shotów z czystej wódki. Stają się one coraz bardziej popularne na wszelkiego rodzaju przyjęciach, ponieważ przygotowanie dobrego drinka nie zawsze wymaga wyszukanych akcesoriów barmańskich czy alkoholi z wyższej półki. Drink Cowboy Roy właśnie do nich należy!


Drink Cowboy Roy przepis

Jest on połączeniem dwóch mocnych alkoholi w dość dużej ilości, czyli wódki i jasnego rumu. Dlatego polecam go szczególnie osobom, które mają mocną głowę, czyli przede wszystkim kieruję go do mężczyzn. ;) Oczywiście nie ma przeciwwskazań, aby panie go również spróbowały. Warto wspomnieć, że ten drink jest ekspresowy w przygotowaniu, ponieważ wszystkie składniki trzeba wlać do szklanki i wymieszać. Każdemu się uda.

Składniki:

  • 40 ml jasnego rumu
  • 40 ml wódki
  • około 150-200 ml soku pomarańczowego (w zależności od wielkości szklanki)
  • kilka kostek lodu

Przepis na Drink Cowboy Roy:

  1. Do szklanki, w której będziemy przygotowywać drinka wsypać kilka kostek lodu (może to być kruszony lód lub całe kostki).
  2. Następnie wlać wódkę oraz jasny rum.
  3. Całość dopełnić sokiem pomarańczowym.
  4. Dokładnie wymieszać zawartość szklanki, aby smaki się połączyły. Smacznego!

Polecam także wypróbować drink Mohito, czyli klasykę podawaną w wielu polskich barach. To popularny drink również na bazie białego rumu, ale dodatkowo wzbogacony listkami świeżej mięty oraz limonkami. Więcej inspiracji zaś na napoje alkoholowe znajdziecie w zakładce: drinki i shoty na imprezę. Są tam różnego rodzaju napoje z alkoholami takimi jak wódka, rum, czy tequila, więc każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie.

A jeśli szukacie szybkich i prostych smakołyków na imprezę, to zajrzyjcie koniecznie tutaj: przekąski na imprezę. Znajdziecie tam przepisy na przekąski z tortilli, ciasta francuskiego i wiele, wiele innych. Zapraszam! :)


Drink Cowboy Roy przepis

5 / 5 ( 3 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here