drink kolana pszczoły
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Kolana Pszczoły

Kuchnia : Polska | Czas przygotowania : 5 minut | Porcje : 1 drink

Kolana pszczoły to drink, który pięknie wygląda i pysznie smakuje! Jest niezwykle słodki i orzeźwiający – gorąco polecam go na każdą imprezę!

Składniki:

  • 2 łyżki miodu płynnego
  • 60 ml wódki
  • 30 ml soku z cytryny
  • 4-6 kostek lodu
kolana pszczoły

Przepis na Drink Kolana Pszczoły:

  1. Do blendera lub shakera wlać płynne składniki (wódkę, miód i sok z ctryny).
  2. Dodać kilka kostek lodu i całość zblendować lub shake’ować (wymieszać energicznie).
  3. Drink przelać do kieliszka. Gotowe! Smacznego!

Przepis na kolana pszczoły to bardzo ciekawy pomysł na prosty i elegancki drink alkoholowy. U mnie został podany w kieliszku do Martini, który został ozdobiony cukrem – taka ozdoba to inaczej crusta. Jeśli jesteście ciekawi jak ją zrobić, to zajrzyjcie tutaj do wpisu: ozdoba cukrowa do kieliszków – jak ją zrobić?

Oprócz tego, że Drink Kolana Pszczoły jest pyszny, to jest również bardzo łatwy w wykonaniu i jego przygotowanie zajmuje zaledwie 5 minut. Dużym plusem jest także to, że do jego zrobienia wystarczą tak naprawdę tylko 3 składniki i lód, które dostaniecie w każdym sklepie.

Więcej inspiracji na alkoholowe napoje znajdziecie tutaj: drinki i shoty – koniecznie odwiedźcie tę podstronę przed Sylwestrem ;)

drink kolana pszczoły przepis
drink z miodem i cytryna
5 / 5 ( 3 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here