drink malibu chillout
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Malibu Chillout

Kuchnia : Polska | Czas przygotowania : 3 minuty | Porcje : 1 drink

Drink Malibu Chillout to drink, który jak sama nazwa wskazuje sprawdzi się podczas upalnych spotkań ze znajomymi czy rodziną na świeżym powietrzu. Muszę przyznać, że w takiej sytuacji idealnie się spisuje! Jeśli więc macie ochotę na orzeźwiający napój alkoholowy to gorąco zachęcam was do wypróbowania przepisu na drink z malibu.


Drink Malibu Chillout

To napój składający się tylko z czterech podstawowych składników. Nie potrzebujecie do jego zrobienia składników z górnej półki. Aby przygotować Drink Malibu Chillout użyłam shakera, jednak z powodzeniem możecie go zastąpić zakręcanym słoiczkiem. Natomiast jeśli nie macie ochoty na brudzenie kolejnych naczyń to możecie wszystkie składniki od razu przelać do szklanki i razem wymieszać przy pomocy łyżki lub słomki.

Składniki:

  • 40 ml likieru kokosowego Malibu
  • 20 ml wódki
  • około 100-150 ml soku pomarańczowego (w zależności od wielkości szklanki)
  • około 100-150 ml soku grejpfrutowego (w zależności od wielkości szklanki)
  • kilka kostek lodu

Przepis na Drink Malibu Chillout:

  1. Do shakera wlać kolejno likier kokosowy Malibu, wódkę, sok pomarańczowy i sok grejpfrutowy. Shaker zamknąć i energicznie wstrząsnąć. Shaker możecie także zastąpić zakręcanym słoiczkiem. Ewentualnie możecie wszystkie składniki od razu przelać do szklanki i wymieszać łyżką bądź słomką.
  2. Do szklanki, w której będziemy przygotowywać drinka wrzucić kilka kostek lodu i przelać całą zawartość shakera.

Więcej inspiracji na drinki znajdziecie w zakładce: napoje alkoholowe. Poza drinkami znajdziecie tam również przepisy na shoty, nalewki oraz likiery, zarówno takie mocniejsze, jak i lżejsze, np. na babskie wieczory.

drink malibu chillout przepis

5 / 5 ( 1 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here