Drink Malinowa Pina Colada
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Malinowa Pina Colada

Znacie Drink Malinowa Pina Colada? Jest to pyszny i słodki napój alkoholowy o smaku kokosowym. Ja go zdecydowanie uwielbiam! Mogłabym delektować się tym drinkiem bez przerwy… A w okresie letnim smakuje najlepiej. Dlatego gdy zobaczyłam przepis na ten drink to wiedziałam, że muszę go wypróbować!

Drink Malinowa Pina Colada przepis

To mega smaczny napój o malinowym posmaku. Do jego przygotowania nie potrzebujecie wyszukanych akcesoriów barmańskich, wystarczy jedynie blender. Warto wspomnieć, że jego wykonanie zajmuje tylko kilka minut, a efekty są po prostu przepyszne! Gorąco was zachęcam do wypróbowania poniższego przepisu na tego frinka. Ja i moje koleżanki jesteśmy jego zdecydowanymi fankami! Jeśli chcecie to możecie maliny zastąpić innymi owocami, na przykład borówkami czy jagodami. Możliwości jest wiele i jestem pewna, że ten drink w każdej wersji będzie smakował wyśmienicie!

Składniki:

  • 40 ml jasnego rumu (można użyć likieru kokosowego Malibu)
  • 8 świeżych malin (mogą być mrożone)
  • 3 plasterki ananasa
  • 50 ml mleczka kokosowego
  • kilka kostek lodu

Przepis na Drink Malinowa Pina Colada:

  1. Maliny opłukać pod zimną wodą, osuszyć na sitku, a następnie przełożyć do blendera. Dodać plasterki ananasa, wlać jasny rum i mleczko kokosowe. Blender zamknąć i całość zmiksować do połączenia składników.
  2. Do szklanki, w której będziemy przygotowywać drinka wrzucić kilka kostek lodu i przelać całą zawartość blendera. Smacznego!

Polecam również zajrzeć do zakładki: Drinki i shoty na imprezę. Szczególnie polecam Mojito, czyli taką klasykę gatunku, chyba każdemu znaną :) Jest to chyba jeden z najpopularniejszch klubowych drinków, który można samodzielnie wykonać w domu i to bez zbędnych, specjalistycznych, barmańskich dodatków.

Drink Malinowa Pina Colada przepis
4.7 / 5 ( 4 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here