Drink Part-time Lover
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Part-time Lover

Drink Part-time Lover to napój o ciekawym, różowym kolorze. Wiedziałam, że muszę go spróbować od razu jak go zobaczyłam. Za sprawą soku grejpfrutowego i toniku drink ma lekko gorzkawy posmak, ale dodatek syropu grenadina nadaje mu słodkości. Wszystkie te składniki tworzą razem pysznego drinka, który nadaje się na każdego rodzaju imprezę!

Niektórym mogłoby się wydawać, że w celu przygotowania smacznych drinków na imprezę potrzeba alkoholi z górnej półki. Nic bardziej mylnego! Drink Part-time Lover to drink wykonany z ogólnodostępnych składników na bazie czystej wódki. Gorąco zachęcam do wypróbowania poniższego przepisu.

Składniki:

  • 20 ml syropu grenadina (można użyć także syropu o smaku malinowym)
  • 50 ml czystej wódki
  • około 100 ml soku grejpfrutowego
  • tonik do dopełnienia drinka
  • kilka kostek lodu

Przepis na Drink Part-time Lover:

  1. Do szklanki, w której będziemy przygotowywać drinka wrzucić kilka kostek lodu.
  2. Do shakera wlać kolejno syrop grenadina (lub syrop o smaku malinowym), czystą wódkę oraz sok grejfprutowy. Shaker szczelnie zamknąć i energicznie wstrząsnąć. Jeżeli nie macie shakera to wymienione wyżej składniki należy przelać do słoiczka, zakręcić i wstrząsnąć.
  3. Zawartość shakera bądź słoiczka przelać do szklanki z kostkami lodu. Całość dopełnić tonikiem. Przed podaniem napój wymieszać łyżką lub słomką w celu połączenia wszystkich składników. Smacznego!

Więcej inspiracji na drinki znajdziecie tutaj: napoje alkoholowe na imprezę. Jest tam dość spory zbiór drinków, shotów, a nawet nalewek.

Drink Part-time Lover przepis
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here