drink raw sewage
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Raw Sewage

Kuchnia : Polska | Czas przygotowania : 3 minuty | Porcje : 1 drink

Drink Raw Sewage ma ciekawy, niejednoznaczny kolor. Może właśnie to on nakłoni was do jego spróbowania? ;) Muszę przyznać, że ja gdy zobaczyłam ten kolor to wiedziałam, że muszę go przygotować. Nie zawiodłam się na nim, ponieważ drink jest naprawdę smaczny. Polecam wypróbować!


Drink Raw Sewage przepis

To napój, którego przygotowanie zajmie wam kilka sekund. Wszystkie składniki należy bowiem przelać do shakera, zamknąć i energicznie wstrząsnąć. Później zawartość shakera przelewamy do szklanki z kilkoma kostkami lodu i gotowe! Prawda, że jest prosto? Jeśli natomiast nie jesteście w posiadaniu shakera barmańskiego to wszystkie składniki możecie przelać do zakręcanego słoiczka. Efekt będzie identyczny.

Składniki:

  • 30 ml wódki (ewentualnie jasnego rumu)
  • 20 ml likieru Blue Curacao (opcjonalnie syrop – wtedy drink będzie mniej ‘alkoholowy’ w smaku)
  • 10 ml syropu grenadina (możecie go zastąpić syropem malinowym)
  • 150 ml soku ananasowego (w zależności od wielkości szklanki)
  • kilka kostek lodu

Przepis na Drink Raw Sewage:

  1. Do shakera wlać kolejno wódkę (lub jasny rum), likier Blue Curacao, syrop grenadina (lub syrop malinowy) i sok ananasowy. Shaker zamknąć i energicznie wstrząsnąć. Shaker możecie zastąpić słoiczkiem. W tym celu należy wszystkie składniki przelać do słoika, zakręcić i wstrząsnąć.
  2. Do szklanki, w której będziemy przygotowywać drinka wrzucić kilka kostek lodu. Przelać zawartość shakera. W razie potrzeby drink można dopełnić sokiem ananasowym i dokładnie wymieszać przy pomocy słomki lub łyżki. Smacznego!

Więcej inspiracji na napoje alkoholowe znajdziecie w zakładce: drinki i shoty na imprezę.


drink raw sewage przepis

4.7 / 5 ( 3 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here