Drink Wa Hoo Wa
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Drink Wa Hoo Wa

Drink Wa Hoo Wa to drink idealny na imprezę, czy to np. urodziny, czy też Sylwestra, a nawet na babski wieczór. Cieszy nie tylko oko, ale też pysznie smakuje.

Drink z Blue Curacaco

By stworzyć takie połączenie kolorów ważne jest, by użyć likieru Blue Curacao, a nie syropu. Jeśli jednak użyjecie syropu Blue Curacao, to pamiętajcie, że osiądzie on na dno i na samym dole kieliszka powstanie niebieska barwa.

Wa-Hoo-Wa to drink na bazie wódki i soku pomarańczowego. Z podobnych składników składa się również pięknie się prezentujący Drink Ekstravaganza.

Drink ten można podawać z kawałkiem pomarańczy lub plasterkiem cytryny jako ozdobą.

Jeśli macie shaker i łyżkę barmańską – to super! Możecie je wykorzystać w poniższym przepisie. Jednak jeśli nie posiadacie profesjonalnego sprzętu barmańskiego, to zamiast shakera można użyć zwykłego słoika z nakrętką, a zamiast łyżki barmańskiej zwykłą, dużą łyżkę stołową.

Drink Wa Hoo Wa – Składniki:

  • 20 ml likieru blue curacao
  • 40 ml wódki
  • ok. 100 ml soku pomarańczowego
  • kilka kostek lodu (u mnie 3-4 duże kostki)
  • do ozdoby: plasterek cytryny, pomarańczy lub limonki

drink likier blue curacao

Przepis na drink Wa Hoo Wa

  1. Kilka kostek lodu wrzucić do wysokiej szklanki lub dużego kieliszka. Następnie wlać wódkę oraz likier Blue curacao.
  2. Kolejno delikatnie, po kostkach lodu wlewać sok pomarańczowy do uzupełniania kieliszka – u mnie było to ok. 100 ml soku pomarańczowego.
  3. Szklankę można udekorować kawałkiem cytryny, pomarańczy, a nawet limonki.

Więcej inspiracji na drinki i inne napoje alkoholowe na babski wieczór, Sylwestra oraz inne imprezy znajdziecie tutaj: napoje alkoholowe na imprezę i nie tylko

Drink Wa Hoo Wa przepis

4.6 / 5 ( 28 głosów )

1 thought on “Drink Wa Hoo Wa”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here