5 thoughts on “Współpraca”

 1. Witam. Mam pytanie odnośnie fruzeliny malinowej w torcie śmietanowym z malinami. Czy może mi Pani napisać jak prawidłowo powinna być położona i w jaki sposób bo ja miałam z tym ogromny problem. Wyglądało to jak gesty kisiel który ni w ząb nie mogłam rozprowadzić. Pozdrawiam

 2. Witam
  byloby wspaniale, gdyby wszystkie przepisy mozna bylo sciagnac jako PDF.
  Kiedy bedzie taka mozliwosc?
  Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam
  Ania L.

 3. Witam.
  Chciałbym wyrazić opinie stronie.
  Generalnie zawiera wiele wspaniałych przepisów lecz są bardzo trudne do przeglądania i odnalezienie jeżeli się nie wie ich nazwy.
  Na przykład mamy kategorię Obiad i tam jest aktualnie 96 przepisów ale są dostępne tylko 15. Nie ma tam żadnego przycisku przekierowania do następnej strony /przepisu.
  I w pozostałych kategoriach jest podobnie.
  Szkoda bo na pewno wielu pasjonatów gotowania by mogło znaleźć coś ciekawego dla siebie.
  Mama nadzieję że uda sie usprawnić działanie waszej strony o internetowej i bedzie możliwość znalezienia reszty przepisów.

  Pozdrawiam
  Jaroslaw

  1. Witam, na dole każdej strony jest przekierowanie na dalsze podstrony. Wystarczy kliknąć w przycisk “Older” na samym końcu strony (w lewym dolnym rogu), co oznacza po prostu ‘starsze’ posty :) Szablon został kupiony niestety w języku angielskim, ale postaram się w miarę możliwości pozmieniać wszystko na język polski. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here