miotełki z kabanosów na imprezę
BLW Dla dzieci Przekąski Przekąski na imprezę Przekąski na Sylwestra Sylwester - Przepisy na Sylwestra

Miotełki z kabanosów

Miotełki z kabanosów– to nasza już druga propozycja na imprezowe miotełki. Tym razem specjalnie dla mięsożerców ;) Taka przekąska cieszy oko nie tylko dzieci, ale także i dorosłych. Miotełki z kabanosami to super szybka przekąska na imprezę, którą polecam Wam wypróbować, np. już teraz na zbliżające się Andrzejki, czy później, na Sylwestra. Poza tym takie miotełki z kabanosami świetnie się sprawdzą jako przekąska na kinderbal.


Przekąski na imprezę z kabanosami

Jeśli szykujecie spotkanie ze znajomymi, bądź rodziną w zaciszu domowym, to warto na tę okazję przygotować smaczne dania. Wśród nich polecamy szybkie przekąski na imprezę, które super smakują, a także cieszą oko. Wśród nich właśnie znajdują się miotełki z kabanosów, które można podawać samodzielnie lub w towarzystwie ulubionych sosów, np. czosnkowego lub tysiąca wysp.

Imprezowe miotełki z kabanosów – Składniki:

  • kilka sztuk cienkich kabanosów
  • kilka plasterków żółtego sera (u mnie Gouda)
  • kilka łodyżek cienkiego szczypiorku (ważne, żeby był to cienki szczypiorek, a nie gruby, dzięki czemu łatwiej się będzie go wiązało)

miotełki z kabanosów

Imprezowe miotełki z kabanosami

  1. Przygotować tyle samo sztuk cienkich kabanosów, tyle samo plasterków sera żółtego oraz taką samą ilość łodyżek cienkiego szczypiorku.
  2. Plasterki żółtego sera pokroić wzdłuż dłuższego boku na paseczki (tak do wysokości środka plasterka), tworząc w ten sposób włosie miotły.
  3. Następnie każdego kabanosa owinąć tak pokrojonym serem i związać za pomocą łodyżki szczypiorku.
  4. Ułożyć na talerzu imprezowe miotełki z kabanosów i podawać samodzielnie lub z ulubionymi sosami. Świetnie się sprawdzą nie tylko jako przekąski na imprezę dla dzieci, ale także i dorosłych.

Przekąski na imprezę

Jeśli szukacie więcej imprezowych przekąsek, to gorąco polecam te szybkie i proste, które pozwalają zaoszczędzić czas tuż przed domową imprezą. Na tę okazję najlepiej sprawdzą się przekąski z ciasta francuskiego oraz przekąski z tortilli. Spośród naszych blogowych hitów polecamy szczególnie przez Was uwielbiane ślimaczki z ciasta francuskiego oraz roladki z tortilli z szynką. Koniecznie również zajrzycie po nasze sałatkowe hity w dziale: sałatki na imprezę.

miotełki z kabanosami

 

5 / 5 ( 1 głosów )

1 thought on “Miotełki z kabanosów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here