Przekąski z tortilli przepisy
Przekąski Przekąski na imprezę Przekąski na Sylwestra Sylwester - Przepisy na Sylwestra

Przekąski z tortilli

Przekąski z tortilli to idealne rozwiązanie na szybki obiad czy przekąskę na imprezę. Zobacz nasze TOP 10 przekąsek z tortilli na imprezę! Gorąco zachęcamy do wypróbowania przepisów.

Tortilla meksykańska to okrągłe, płaskie placki z wody, mąki, masła oraz dodatku soli. Danie to zdobyło ogromną popularność na świecie dzięki swojej uniwersalności i prostocie przygotowania, gdyż służy do zawijania różnego rodzaju farszu.

W Meksyku w tortille zawija się pikantny farsz mięsny tworząc takie dania jak burrito, taco czy enchiladas. Na świecie zaś tortilla robi karierę jako placek do zawijania wrapów oraz do robienia małych szybkich przekąsek imprezowych w postaci roladek. W domu możemy wykorzystać tortillę robiąc pyszne, szybkie wrapy z nadzieniem jako przekąskę na kolację. Zaś na imprezę kroimy roladki na plastry i robimy pyszne małe przekąski z tortillą na jeden kęs. Przykładowe przepisy na przekąski z tortilli to: mini tarty, mini pizze, paluszki serowe, mini rogaliki, mini kanapeczki. Przygotowanie tych przekąsek jest proste i zajmuje niewiele czasu. Smacznego!

5 / 5 ( 2 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here