Przekąski na imprezę

Diety, Przekąski, Przekąski na imprezę, Przekąski na Sylwestra, Sylwester - Przepisy na Sylwestra

Przekąski na imprezę, czy też inaczej przystawki na imprezę, to nieodłączny element prawie każdego spotkania towarzyskiego. Najczęściej są to przekąski do grilla, przekąski na urodziny, Andrzejki lub Sylwestra. Jako imprezowe przekąski najlepiej sprawdzają się tzw. finger foods, czyli potrawy, które łatwo wziąć do ręki. Poniżej znajdziecie moje propozycje na przekąski na imprezę z ogólnodostępnych składników, które dodatkowo są łatwe i szybkie w wykonaniu. Gorąco polecam moje łatwe przekąski na imprezę, wśród których największą popularnością cieszą się przekąski z ciasta francuskiego oraz przekąski z tortilli, a szczególnie roladki z tortilli. Wszystkie poniższe dania są u nas wielkimi HIT-ami, bo wyśmienicie smakują, a zarazem są to bardzo szybkie przekąski na imprezę. Z dodatkiem  sosu czosnkowego, sosu tysiąca wysp lub innego ulubionego sosu tworzą wspaniałe dania na imprezę.

[quads id=6]

Szybkie przekąski na imprezę?

Znajdziesz tutaj szybkie i bardziej wymagające przystawki na imprezę, do przygotowania niektórych pyszności wystarczy Ci dosłownie 5 minut. Bardzo szybkie w przygotowaniu są rolady, np. łososiowa. Za to pizza i pizzerinki będą potrzebowały trochę wolnego czasu, dlatego dokładnie zaplanuj co chciałabyś podać gościom na imprezie oraz ile chcesz na to przeznaczyć godzin. Podobnie do czasu wygląda koszt przygotowania przystawek, do tanich przystawek należą przepisy w których nie ma zbyt wiele składników oraz nie są to żadne wyszukane produkty. Na pewno bardzo szybko i tanio przygotujesz koreczki.

Polecam również zajrzeć do działu:

A Wy? Jakie macie swoje ulubione ciepłe lub zimne przekąski imprezowe? Jeśli nie masz jeszcze żadnych to na pewno znajdziesz coś dla siebie poniżej!