Sałatki na imprezę

Sałatka, Sałatki i surówki, Sałatki na imprezę, Śniadania i kolacje

Sałatki na imprezę. Sałatki z tanich i ogólnodostępnych składników zachwycą podniebienia Wasze, a także Waszych gości.

Zapraszam Was więc do zestawienia najpopularniejszych sałatek imprezowych na moim blogu. Tylko sprawdzone przepisy!

[quads id=6]

Znajdziecie tutaj pyszne sałatki na imprezę z makaronem, czy też sałatki na imprezę z kurczakiem. Są też oczywiście sałatki na imprezę bez majonezu oraz oryginalne sałatki na przyjęcie. Często pojawiają się u nas również sałatki z paluszkami krabowymi, czyli surimi oraz sałatki z tuńczykiem. Poza sałatkami z makaronem znajdziecie również sałatki z ryżem, czy naszymi kochanymi ziemniakami. Prawie na każdej imprezie króluje u nas sałatka jarzynowa oraz sałatka Gyros. Jeśli gyrosem się już przejadłeś, polecam coś innego sałatkę kebabową. Kebabowa sałatka na pewno przypadnie Ci do gustu jeśli wcześniej uwielbiałeś klasyczną sałatkę gyros. Znajdzie również swoje miejsce na imprezie i goście będą nią zachwyceni. Największymi HITami na imprezę zaś są Sałatka warstwowa z brokułem i kurczakiem oraz Sałatka z zupek chińskich z kurczakiem gyros.

Szybkie w wykonaniu sałatki na imprezę, to coś, co najczęściej powstaje u nas przed spotkaniami ze znajomymi, zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt dużo czasu na przebywanie w kuchni. Koniecznie wypróbujcie nasze szybkie i banalnie łatwe sałatki na imprezę! W dodatku w większości są to tanie sałatki na imprezę.

Oryginalna i pyszna sałatka na przyjęcie?

Na moim blogu znajdziesz wiele pysznych i oryginalnych przepisów na sałatki, które warto dodać do imprezowego menu. Dużym zainteresowaniem cieszy się ognisty gyros. Wiele osób zna gyros w klasycznej formie, ale bardzo mało słyszało o jego ognistej wersji, dlatego warto w ten sposób zaskoczyć swoich gości. Kolejną bardzo ciekawą sałatką jest sałatka ananas z kurczakiem, wygląda ona bardzo ładnie na stole, ponieważ jest stylizowana na ananasa :-)
Jak impreza to musi się tam też znaleźć król imprezy, czyli sałatka meksykańska wygląda bardzo efektownie na imprezowym stole i przyciąga uwagę gości, jeśli chcesz ich zaskoczyć oryginalnie wyglądającą sałatką i równie oryginalnej smakowo warto skorzystać z tego właśnie przepisu.

Na moim blogu znajdziesz również wpis: przekąski na imprezę oraz sałatki na Sylwestra.