Sałatki na imprezę

Sałatka, Sałatka z kukurydzą, Sałatka z kurczakiem, Sałatki i surówki, Sałatki na imprezę, Sałatki warstwowe, Sałatki z kurczakiem

Sałatki na imprezę. Sałatki z tanich i ogólnodostępnych składników zachwycą podniebienia Wasze, a także Waszych gości.

Zapraszam Was więc do zestawienia najpopularniejszych sałatek imprezowych na moim blogu. Tylko sprawdzone przepisy!

Znajdziecie tutaj pyszne sałatki na imprezę z makaronem, czy też sałatki na imprezę z kurczakiem. Są też oczywiście sałatki na imprezę bez majonezu oraz oryginalne sałatki na przyjęcie. Często pojawiają się u nas również sałatki z paluszkami krabowymi, czyli surimi oraz sałatki z tuńczykiem. Poza sałatkami z makaronem znajdziecie również sałatki z ryżem, czy naszymi kochanymi ziemniakami. Prawie na każdej imprezie króluje u nas sałatka jarzynowa oraz sałatka Gyros. Największymi HITami zaś jest Sałatka warstwowa z brokułem i kurczakiem oraz Sałatka z zupek chińskich z kurczakiem gyros.

Szybkie w wykonaniu sałatki na imprezę, to coś, co najczęściej powstaje u nas przed spotkaniami ze znajomymi, zwłaszcza, gdy nie mamy zbyt dużo czasu na przebywanie w kuchni. Koniecznie wypróbujcie nasze szybkie i banalnie łatwe sałatki na imprezę! W dodatku w większości są to tanie sałatki na imprezę.

Oryginalna i pyszna sałatka na przyjęcie?

Na moim blogu znajdziesz wiele pysznych i oryginalnych przepisów na sałatki, które warto dodać do imprezowego menu. Dużym zainteresowaniem cieszy się ognisty gyros. Wiele osób zna gyros w klasycznej formie, ale bardzo mało słyszało o jego ognistej wersji, dlatego warto w ten sposób zaskoczyć swoich gości. Kolejną bardzo ciekawą sałatką jest sałatka ananas z kurczakiem, wygląda ona bardzo ładnie na stole, ponieważ jest stylizowana na ananasa :-)
Jak impreza to musi się tam też znaleźć król imprezy, czyli sałatka meksykańska wygląda bardzo efektownie na imprezowym stole i przyciąga uwagę gości, jeśli chcesz ich zaskoczyć oryginalnie wyglądającą sałatką i równie oryginalnej smakowo warto skorzystać z tego właśnie przepisu.

Na moim blogu znajdziesz również wpis: przekąski na imprezę oraz sałatki na Sylwestra.