Sałatki na sylwestra przepisy
Sałatki i surówki Sylwester - Przepisy na Sylwestra

Sałatki na Sylwestra – przepisy

Sałatki na Sylwestra – to obowiązkowy element menu w tym dniu.

Na imprezowym stole nie może zabraknąć sałatki Gyros, czy też innych sałatek z kurczakiem. Ostatnio popularnością cieszą się również wszelkie sałatki z makaronem tortellini oraz z makaronem ryżowym.

Swoich zwolenników wciąż ma także sałatka z zupek chińskich, chociaż jej makaron do zdrowych niestety nie należy.

Jeśli szukacie również przekąsek i innych dań na Sylwestra to zapraszam też do wpisu tutaj:  Przekąski na Sylwestra .

Może macie również swoje ‘typy’ na tę imprezę?

Jeśli tak, to piszcie w komentarzach jaka jest Wasza ulubiona sałatka na Sylwestra! :)

Polecane

Polecam te sałatki ze względu na ich smak :-) Zawsze gdy stawiam je na imprezie cieszą się zainteresowaniem gości bez względu na rodzaj imprezy, idealnie nadają się na sylwestra czy urodziny.

Sałatki na Sylwestra z kurczakiem:

Jeśli lubisz sałatki z kurczakiem to powinnaś się zainteresować tymi sałateczkami :-) Gorąco polecam przepyszną sałatkę ognisty gyros z piersią z kurczaka, idealnie nadaje się na sylwestra, Twoi goście będą zachwyceni. Klasykiem każdej udanej imprezy jest oczywiście “klasyczny” gyros, dlatego warto go również podać gościom.

Sałatki na Sylwestra z ryżem:

Na pewno nie będą to szybkie sałatki, ponieważ musisz ugotować ryż :-) Jeśli nie jest to dla Ciebie problemem i masz odpowiednio dużo czasu to polecam wypróbować moje sałatki z ryżem, na pewno znajdą swoich koneserów na imprezie.

Sałatki na Sylwestra z makaronem:

Podobnie jak z sałatkami z dodatkiem ryżu musisz liczyć się, że przygotowanie tych sałatek pochłonie trochę wiecej czasu.

Sałatki na Sylwestra z szynką:

Sałatki na Sylwestra z tuńczykiem:

Sałatki inne:

Spokojnie! Jeśli jeszcze nie znalazłeś idealnej sałatki na Sylwestra to może znajdziesz coś tutaj specjalnie dla siebie i Twoich gości? Zapraszam do listy innych sałatek, które idealnie sprawdzą się ostatniego dnia roku na imprezie ze znajomymi czy rodziną :-)

4.9 / 5 ( 27 głosów )

12 thoughts on “Sałatki na Sylwestra – przepisy”

  1. Ja lubię najbardziej sałatkę z kurczakiem kukurydzą ryżem makaronem z zupki chińskiej papryka i koperkiem ;)

  2. Moja ulubiona i zarazem najprostsza- ugotowane ziemniaki pokrojone w kostkę, groszek i ogórek kiszony. Jako sos jogurt naturalny z majonezem. Opcjonalnie do sałatki można dodać tunczyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here