shot jagodzianka
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Shot Jagodzianka

Kuchnia : Polska | Czas przygotowania : 3 minuty | Porcje : 3 shoty

Kolorowe shoty przyciągają wzrok każdego imprezowicza. Nie ma się co dziwić, ponieważ ładnie wyglądają i tak samo smakują. Na moich przyjęciach czy spotkaniach takie shoty uwielbiają przede wszystkim kobiety, ponieważ nie są one aż tak mocne jak sama, czysta wódka. Shot Jagodzianka na pewno zasmakuje każdemu! Gorąco zachęcam do jego wypróbowania.


Shot Jagodzianka przepis

Ten shot od razu przyciągnął mój wzrok swoim uroczym, jasnofioletowym kolorem. Od razu wiedziałam, że muszę go spróbować. Jest on przede wszystkim na bazie wódki, jednak jeżeli chcecie, aby shot był trochę słabszy możecie ją zastąpić likierem kokosowym Malibu. Dzięki temu shot Jagodzianka będzie słodszy, czyli idealny głównie dla kobiet. Z podanej ilości składników uzyskałam 3 kieliszki o pojemności 25 ml każdy. Do przygotowania tego shota będzie potrzebny shaker, jednak jeżeli go nie posiadacie to możecie wszystkie składniki wymieszać w szklance, a później rozlać całość do kieliszków.

Składniki:

  • 40 ml wódki (lub likieru kokosowego Malibu)
  • 15-20 ml syropu grenadina lub syropu malinowego
  • 15 ml likieru Blue Curacao
  • 20 ml słodkiej śmietanki kremówki 30%

Przepis na Shot Jagodzianka:

  1. Do shakera wlać kolejno słodką śmietankę, wódkę (lub likier kokosowy Malibu), syrop grenadina (lub syrop malinowy) i likier Blue Curacao. Shaker zamknąć i energicznie wstrząsnąć.
  2. Do kieliszków (u mnie z podanej ilości składników wyszły 3 kieliszki o pojemności 25 ml) rozlać zawartość shakera.

Więcej inspiracji na shoty znajdziecie w zakładce: shoty i drinki na imprezę. Gorąco zachęcam do przejrzenia tej zakładki, a na pewno znajdziecie tam coś dla siebie i swoich znajomych! Na pewno zaskoczycie na imprezie nie jedną osobą pysznym i pięknie wyglądającym drinkiem.


shot jagodzianka przepis

5 / 5 ( 11 głosów )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here