Shot Little Rock
Alkoholowe (drinki, shoty, nalewki i likiery) Napoje

Shot Little Rock

Shot Little Rock to niezwykle orzeźwiający i mocny shot na bazie dwóch rodzajów wódki. Ma on jasnoróżowy kolor za sprawą soku grejpfrutowego. Jestem pewna, że ten shot zasmakuje przede wszystkim mężczyznom (chociaż kobiety też zachęcam do jego spróbowania ;) ).

Shot Little Rock przepis

Shoty są zdecydowanie ciekawym urozmaiceniem każdej imprezy. Idealnie sprawdzą się w sytuacji, gdy goście po prostu nie mają ochoty na picie czystej wódki. Z pomocą przychodzi wysokoprocentowy Shot Little Rock.

Składa się on z ogólnodostępnych składników, a do jego przygotowania nie potrzebujecie wyszukanych akcesoriów barmańskich. Ja użyłam shakera, jednak zakręcany słoiczek również sprawdzi się doskonale w tej sytuacji. Z podanej ilości składników uzyskacie trzy kieliszki o pojemności 25 ml. W razie potrzeby tę ilość możecie dowolnie modyfikować.

Połączenie grejpfruta i cytryny nadaje mu bardzo orzeźwiającego smaku! Musicie spróbować.

Składniki:

  • 25 ml wódki cytrynowej
  • 25 ml czystej wódki
  • 25 ml soku grejpfrutowego
  • kilka kostek lodu

Przepis na Shot Little Rock:

  1. Do shakera wsypać kilka kostek lodu i wlać kolejno wódkę cytrynową, czystą wódkę oraz sok grejpfrutowy. Shaker zamknąć i energicznie wstrząsnąć. Jeżeli nie macie shakera to wszystkie składniki można przelać do słoiczka, zakręcić i wstrząsnąć.
  2. Zawartość shakera bądź słoiczka przelać do kieliszków (kostki lodu pozostawić w pojemniku). Ja z podanej ilości składników uzyskałam trzy kieliszki o pojemności 25 ml każdy. Smacznego!

Jeśli szukacie więcej inspiracji na imprezowe drinki, to gorąco polecam Mojito oraz Kamikaze. A całą dużą bazę napojów alkoholowych znajdziecie w kategorii tutaj: drinki i shoty. Jest tam mnóstwo inspiracji, więc na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Shot Little Rock przepis
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

The maximum upload file size: 50 MB. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here